Vonná svíčka Rose Whispers – růže, liči, pačuli

Kód: SAF.003
Neohodnoceno
1 490 Kč
Skladem

Růže, liči a pačuli

[moderní, lákavá, uzemňující] 

Smyslná kombinace vůní květin a šťavnatého ovoce, ve které se olej z bulharské růže prolíná s opojnou vůní pivoňky, zatímco jasmín jemně doplňuje červené bobule, fialky a sladké liči. Delikátní, ale intenzivní vůně, která si zaručeně podmaní vaši mysl a navodí příjemný pocit uvolnění. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní tóny a jejich vlastnosti:

Bulharská růže –⁠ romantická a harmonizující

Liči –⁠ exotické a hravé

Indonéské pačuli –⁠ uzemňuje a poskytuje pocity relaxace

 

Struktura vůně:

Hlava –⁠ liči, červené bobule, fialový list

Srdce –⁠ růže, jasmín, pivoňka, šafrán

Základ –⁠ Labdanum, Olibanum (kadidlo), bílé pižmo, pačuli

Parfumér: Julie Pluchet

Svíčky jsou sestaveny z kvalitních přírodních ingrediencí z obnovitelných lokálních zdrojů, jejich obaly mají FSC certifikaci a jsou 100% recyklovatelné. Svíčky neobsahují žádné živočišné produkty, formaldehydy, palmový olej ani geneticky modifikované ingredience, jsou veganské. Každá svíčka obsahuje 10-12 % vonného oleje, který zajišťuje 45-50 hodin postupného uvolňování celé palety unikátních vůní –⁠ to vše ukryté v nenápadném šedém designu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 200 g
Doba hoření: 45-50 hodin

Londýnská značka Saint Fragnance nabízí širokou škálu parfémovaných produktů, včetně parfémů samotných. Kolekce svíček byla původně experimentem –⁠ výrobci parfémů, Sam a Emma Pringle, si během práce všimli, že jednotlivé extrakty a komponenty, které používají při sestavování parfémů, mají potenciál změnit svou vůní náladu. V kontextu dnešního uspěchaného světa, kdy často neumíme „vypnout“ a jsme přehlceni vjemy, dali vznik této kolekci svíček, jejichž vůně mohou mít až terapeutický charakter vyvažující náš každodenní shon.

Vyberte si takovou, která rezonuje s vaším momentálním psychickým rozpoložením, zavřete oči, zhluboka dýchejte a nechte se unést do světa harmonie a pohody.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.