Vonná svíčka Old Fashioned – kůže, fialky, vetiver

Kód: SAF.006
Neohodnoceno
1 490 Kč
Skladem

Kůže, fialky a vetiver

[sofistikovaná, nekonvenční, žádaná]

Rafinovaná, smyslná a sexy. Přesně taková je vůně této svíčky. Plná vůně kůže doplňuje lehce pikantní šafrán a egyptskou fialku. Dominantní olej z bulharské růže tvoří jedinečné duo s benzoinem, kterým korunuje zemitý vetiver. Neotřelá kombinace vůní zajišťuje zklidnění v emočně vypjatých chvílích a poskytne vám čas a prostor pro celkové zharmonizování mysli. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní tóny a jejich vlastnosti:

Kůže – podporuje sebevědomí

Egyptská fialka – uklidňuje, zmírňuje stres a napětí

Haitský vetivert – má uklidňující a uzemňující účinek na emoce

 

Struktura vůně:

Hlava – fialka, Heliotrop

Srdce – růže, kořen kosatce, šafrán

Základ – kůže, benzoin, ambra, vetiver

Parfumér: Beverley Bayne

Svíčky jsou sestaveny z kvalitních přírodních ingrediencí z obnovitelných lokálních zdrojů, jejich obaly mají FSC certifikaci a jsou 100% recyklovatelné. Svíčky neobsahují žádné živočišné produkty, formaldehydy, palmový olej ani geneticky modifikované ingredience, jsou veganské. Každá svíčka obsahuje 10-12 % vonného oleje, který zajišťuje 45-50 hodin postupného uvolňování celé palety unikátních vůní –⁠ to vše ukryté v nenápadném šedém designu

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 200 g
Doba hoření: 45-50 hodin

Londýnská značka Saint Fragnance nabízí širokou škálu parfémovaných produktů, včetně parfémů samotných. Kolekce svíček byla původně experimentem –⁠ výrobci parfémů, Sam a Emma Pringle, si během práce všimli, že jednotlivé extrakty a komponenty, které používají při sestavování parfémů, mají potenciál změnit svou vůní náladu. V kontextu dnešního uspěchaného světa, kdy často neumíme „vypnout“ a jsme přehlceni vjemy, dali vznik této kolekci svíček, jejichž vůně mohou mít až terapeutický charakter vyvažující náš každodenní shon.

Vyberte si takovou, která rezonuje s vaším momentálním psychickým rozpoložením, zavřete oči, zhluboka dýchejte a nechte se unést do světa harmonie a pohody.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.