Vonná svíčka Luna – ambra, pačuli, mošus, levandule

Kód: 531
Novinka
1 hodnocení
1 090 Kč
Skladem

Česká prémiová svíčka Luna je zahalena do podzimních vůní ambry, pačule, mošusu a levandule. Je jemně krémová a navodí příjemnou atmosféru v pochmurných dnech. Svíčka Luna září až 60 hodin. Je vsazena do odolného skla o průměru 155 mm, váží 2 kilogramy (z toho 0,6 kg vosk), má 3 knoty a designové víčko s logem Asteria.

Zemitá vůně, kterou ocení zemská znamení

Býk, Panna, Kozoroh

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tajuplný svit Měsíce již inspiroval mnohé spisovatele, malíře i hudební skladatele. Lunární záře také pozitivně ovlivňuje vše živé na naší planetě. Avšak stále je pro nás zahalena hlubokým tajemstvím. Světlo a vůně svíčky Luna vás však bude držet pevně při zemi. Právě přírodní zemité aroma dává lidem sílu, navrací potřebný pocit klidu a pevnou půdu pod nohama. Pokud se potřebujete na chvilku zastavit a odpočinout si po denním shonu, svíčka Luna vám bude oporou.

Lidé a Luna

Zemitá vůně, která přitahuje všechna zemská znamení. Býk, Panna a Kozoroh jsou spolehliví, vnímaví a velmi citlivě přistupují ke svému nebezpečí. Svit svíčky Luna vychází z vesmírného spojení Země-Měsíc a ovlivňuje všechny vaše smysly. Ponořte se do tajemného svitu Luny a načerpejte její magickou energii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Asteria Candles
Hmotnost: 2 kg (z toho 0,6 kg vosk)
Průměr: 155 mm
Doba hoření: 60 hodin

Pozvěte si domů kousek vesmíru

Noční obloha nám byla inspirací pro návrh sady svíček Asteria Candles. Při navrhování jsme se nechali inspirovat vesmírem, světlem a tmou i znamením zvěrokruhu. Jaká svíčka se vůní hodí k tomu vašemu?

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.