Vonná svíčka Late Night Fig – fíky, bergamot, mandarinka

Kód: SAF.001
Neohodnoceno
1 490 Kč
Skladem

Fíky, bergamot a mandarinka

[ovocná, hravá, lákavá]

Neobvyklá kombinace vůní lehce kyselých italských citrusů a intenzivně sladkých fíků vás okamžitě přenese do malebné toskánské krajiny, nad kterou právě zapadá slunce - zastavte se, odpočiňte si a vychutnejte si “dolce far niente“ [sladké nicnedělání]

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní tóny a jejich vlastnosti:

Fíky –⁠ poskytuje uvolnění 

Zelená mandarinka –⁠ podporuje veselou a energickou náladu

Italský bergamot –⁠ zmírňuje stres a úzkost

 

Struktura vůně:

Hlava –⁠ bergamot, zelená mandarinka

Srdce –⁠ fíky, kardamom

Základ –⁠ semiš, cedrové dřevo, pižmo

Parfumér: Alexandra Kosinski

Svíčky jsou sestaveny z kvalitních přírodních ingrediencí z obnovitelných lokálních zdrojů, jejich obaly mají FSC certifikaci a jsou 100% recyklovatelné. Svíčky neobsahují žádné živočišné produkty, formaldehydy, palmový olej ani geneticky modifikované ingredience, jsou veganské. Každá svíčka obsahuje 10-12 % vonného oleje, který zajišťuje 45-50 hodin postupného uvolňování celé palety unikátních vůní –⁠ to vše ukryté v nenápadném šedém designu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 200 g
Doba hoření: 45-50 hodin

Londýnská značka Saint Fragnance nabízí širokou škálu parfémovaných produktů, včetně parfémů samotných. Kolekce svíček byla původně experimentem –⁠ výrobci parfémů, Sam a Emma Pringle, si během práce všimli, že jednotlivé extrakty a komponenty, které používají při sestavování parfémů, mají potenciál změnit svou vůní náladu. V kontextu dnešního uspěchaného světa, kdy často neumíme „vypnout“ a jsme přehlceni vjemy, dali vznik této kolekci svíček, jejichž vůně mohou mít až terapeutický charakter vyvažující náš každodenní shon.

Vyberte si takovou, která rezonuje s vaším momentálním psychickým rozpoložením, zavřete oči, zhluboka dýchejte a nechte se unést do světa harmonie a pohody.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.