Vonná svíčka Halley – magnolie, santalové dřevo, cedr, mošus

Kód: 513
Novinka
Neohodnoceno
1 090 Kč
Skladem

Česká prémiová svíčka Halley je poslem svěžích tónů magnolie, santalu, cedru a mošusu. Její tmavě modrá barva odráží její vzdušnost a čerstvost. Svíčka Halley září až 60 hodin. Je vsazena do odolného skla o průměru 155 mm, váží 2 kilogramy (z toho 0,6 kg vosk), má 3 knoty a designové víčko s logem Asteria.

Svěží vůně, kterou ocení vzdušná znamení:

Blíženci, Váhy, Vodnář

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádherná, čistá, jedinečná. Vidět Halleyovu kometu se každému z nás naskytne mnohdy jen jedinkrát za život. O to hřejivější pocit nastane, pokud se vám ukáže v plné své kráse. Ovšem Halley na nikoho nečeká, vždy jen proletí a opět mizí v hlubinách vesmíru. Tento kouzelný okamžik však můžete prožít kdykoliv jen budete chtít. Svěží jarní vůni Halley si okamžitě zamilujete. Provoňte svůj domov vznešenou nadpozemskou vůní a propojte se, alespoň na chvilku, s kometou, která je pro náš vesmír tolik významná. 

Lidé a Halley

Vůně, která vás osvěží. Se svíčkou Halley jsou silně spjata především vzdušná znamení. Blíženci, Váhy a Vodnáři jsou laskaví, přizpůsobiví, ale také silně citově založení. I proto kladou velký důraz na osobní vztahy. Svíčka Halley těmto osobním vazbám jistě napomůže. Její vůni a hřejivý svit totiž ocení nejen oni. Přivoňte si k osvěžující svíčce s jarním nádechem a nechte se volně unášet hlubinami vesmíru.Doplňkové parametry

Kategorie: Asteria Candles
Hmotnost: 2 kg (z toho 0,6 kg vosk)
Doba hoření: 60 hodin
Průměr: 155 mm

Pozvěte si domů kousek vesmíru

Noční obloha nám byla inspirací pro návrh sady svíček Asteria Candles. Při navrhování jsme se nechali inspirovat vesmírem, světlem a tmou i znamením zvěrokruhu. Jaká svíčka se vůní hodí k tomu vašemu?

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.