Vonná svíčka Aurora – fialka, jasmín, konvalinka

Kód: 519
Novinka
Neohodnoceno
1 090 Kč
Skladem

Česká prémiová svíčka Aurora vás osvěží jemnou vůní s tóny fialky, jasmínu a konvalinky. Její lehce nazelenalá barva a příjemné čerstvé aroma vám bude imponovat. Svíčka Aurora září až 60 hodin. Je vsazena do odolného skla o průměru 155 mm, váží 2 kilogramy (z toho 0,6 kg vosk), má 3 knoty a designové víčko s logem Asteria.

Svěží vůně, kterou ocení vodní znamení:

Rak, Štír, Ryby

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krása polární záře je nekonečná. Jedinečný okamžik, za kterým stojí za to se vypravit. Kousek své záře si ovšem můžete přinést i k sobě domů. Svíčka Aurora v sobě skloubí svěžest polární krajiny a denního úsvitu. Přivoňte si k této jedinečné kombinaci čistých vůní a probuďte svou mysl. Nádhernou podívanou na svit polární záře tak můžete prožít i doma v obýváku. Stačí zavřít oči, přivonět a nechat se unášet na vlnách Aurory.  

Lidé a Aurora

Osvěžující vůně, která pozitivně působí nejen na vodní znamení. Raci, Štíři a Ryby jsou stejně jako polární záře jen těžko předvídatelní. Přesto jsou značně citově založení, kladou velký důraz na osobní vazby a instinktivně pomáhají druhým. Životem je však vede jejich vlastní srdce. Svíčka Aurora je také velmi osobitá a dokonale pracuje s naším podvědomím. Tím si dokáže získat každého. Jak je známo, tichá voda, břehy mele.

Doplňkové parametry

Kategorie: Asteria Candles
Hmotnost: 2 kg (z toho 0,6 kg vosk)
Doba hoření: 60 hodin
Průměr: 155 mm

Pozvěte si domů kousek vesmíru

Noční obloha nám byla inspirací pro návrh sady svíček Asteria Candles. Při navrhování jsme se nechali inspirovat vesmírem, světlem a tmou i znamením zvěrokruhu. Jaká svíčka se vůní hodí k tomu vašemu?

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.