Vonná svíčka – lanýž, Petit Manseng, med

Kód: CDG.S.01
Akce Novinka
Neohodnoceno
890 Kč –8 %
simu13 1024x1024@2x
890 Kč –8 % 810 Kč
Skladem

Lanýž - Petit Manseng - Med

Podzimně laděná svíčka s podmanivou vůní hroznů odrůdy Petit Manseng, lanýžů a medu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Petit Manseng je odrůda bílého vína pěstovaná na jihozápadu Francie, která se vyznačuje velmi sladkými hrozny s plnou chutí. Tato svíčka kombinuje právě tuto charakteristickou sladkost hroznů s atypickým lanýžem a zlatavým medem. Zapalte svíčku a nechte se v mysli přenést na vinici po bohaté sklizni – vinná réva už začíná ztrácet listy, ve vzduchu visí déšť a slunce zapadá za obzorem. Stačí se jen posadit, nechat na sebe dopadat poslední sluneční paprsky a užít si tento jedinečný okamžik.

Svíčka je vyrobena ze 100% přírodního rostlinného vosku a je ručně litá, knot je vyroben z bavlny. Svíčka hoří pomalu a její vůně se tak posupně uvolňuje do prostoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cirerie de Gascogne
Hmotnost: 180 g
Doba hoření: cca 40 hodin
Vosk: sójový
Knot: bavlněný

Ručně nalévané svíčky Cirerie de Gascogne jsou vyráběny v malebném historickém regionu Gaskoňsku na jihu Francie, který je známý pro své rozlehlé vinice. Právě tamější krajina, jež se proměňuje s každým ročním obdobím, byla inspirací pro vznik jedinečné kolekce svíček, které vám máme možnost představit. Vyberte si podle preferované kombinace vůní nebo podle vašeho oblíbeného ročního období. 

Takhle voní Francie.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.