Vonná svíčka – Armaňak, šafrán, kůže

Kód: CDG.S.02
Neohodnoceno
890 Kč
Skladem

Armaňak - šafrán - kůže

Podzimně laděná svíčka s intenzivní vůní likéru Armaňaku, šafránu a kůže.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevitá, ale zároveň sladká vůně, která vás v mysli okamžitě přenese do sklepa u vinic, kde se destiluje a zraje zázračný elixír chutiArmaňak. Nejstarší francouzský vinný destilát si ponechává svou intenzivní vůní díky postupné destilaci, můžete v něm cítit tóny vanilky, mandle, ale i skořici nebo tmavou čokoládu. Ve svíčce je pak jemně doplněn medově nasládlými tóny šafránu a plnou vůní kůže. Nechte se obklopit a pohladit touto intenzivní, ale delikátní vůní a dovolte si chvíli odpočinku po náročném dni.

Svíčka je vyrobena ze 100% přírodního rostlinného vosku a je ručně litá, knot je vyroben z bavlny. Svíčka hoří pomalu a její vůně se tak posupně uvolňuje do prostoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cirerie de Gascogne
Hmotnost: 180 g
Doba hoření: cca 40 hodin
Vosk: sójový
Knot: bavlněný

Ručně nalévané svíčky Cirerie de Gascogne jsou vyráběny v malebném historickém regionu Gaskoňsku na jihu Francie, který je známý pro své rozlehlé vinice. Právě tamější krajina, jež se proměňuje s každým ročním obdobím, byla inspirací pro vznik jedinečné kolekce svíček, které vám máme možnost představit. Vyberte si podle preferované kombinace vůní nebo podle vašeho oblíbeného ročního období. 

Takhle voní Francie.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.