Visací náušnice Hoop se zlatou nití, černo-petrolejové

Kód: 702
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
850 Kč
Skladem

Kruhové náušnice z pleteného lana ozdobeného voskovanou nití a zakončením z pozlacené mosazi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hravé, barevné a výrazné náušnice Hoop jsou ideálním kouskem na letní dny. Pletené lano smotané do kruhu a ozdobené voskovanou nití v efektivní kombinaci zlaté a petrolejové barvy je zavěšeno na menším očku z černého lanka. Zakončení z pozlacené mosazi dokonale doplňuje celkový vzhled náušnic a povyšuje je na opravdový šperk. 

Závěsné háčky náušnic jsou vyrobeny z hypoalergenního titanu, který nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku, nepodléhá korozi, nereaguje na chemické látky ani nerezaví. Mosazi se přisuzují metafyzické léčivé vlastnosti, které mají posilovat imunitní systém.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náušnice
Délka: 7 cm
Hmotnost: 8 g

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.