Termofor s vlněným obalem s motivem květiny, růžový

Kód: 813
Neohodnoceno
750 Kč
Skladem

Termofor s obalem z merino vlny ve světle růžové barvě s motivem květiny (protěž alpská).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termofor, který hřeje dvakrát!

Ručně plstěný obal z kvalitní merino vlny s certifikací GOTS je nejenom krásný, ale hlavně funkční. Díky němu se teplo v termoforu udrží delší dobu a vy si tak budete moci užít jeho hřejivou moc dlouhé hodiny. Ideální parťák pro chladné dny a noci a užitečný dárek pro všechny zimomřivce. Vyberte si z několika originálních designů.

Ateliér Dorothee Lehnen dává při výrobě produktů důraz na jejich udržitelnost a kvalitu. Obal z merino vlny je ručně plstěný přímo v jejich ateliéru v Německu, pričemž celý dodavatelský řetězec, od chovu zvířat až po zpracování, je kontrolován z hlediska sociálních a ekologických aspektů. Vnitřní gumové lahve se rovněž vyrábějí v Německu a jsou testovány v nezávisle akreditovaných laboratořích. 

Termofor lze prát i s vlněným obalem v pračce na 30 °C a programem pro vlnu.

Fotografie termoforu je ilustrační. Kvůli ruční výrobě se může motiv a barevná sytost obalu lehce lišit od toho vyobrazeného na fotografii.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlněné termofory
Objem: cca 0,7 l
Rozměry: 24x21 cm

Ateliér Dorothee Lehnen byl založen v roce 2001 jako malá rodinná firma, kterou je doteď. Firma stojí na pevných společných zásadách a zodpovědnému přístupu k výrobě, jejich hlavním tématem je udržitelnost textilní výroby. Ta pro ně začíná výběrem kvalitních materiálů, pokračuje přes potisk ručně míchanými přírodními barvami bez konzervantů, a vede až ke spolupráci s dodavateli z blízkého okolí – to vše pro zanechání co nejmenší uhlíkové stopy. Jejich moderní designové produkty s důrazem na udržitelnost, preciznost a kvalitu jsou oblíbené po celém světě a my věříme, že si je zamilujete i vy. 

Pojďte se podívat na jejich kolekci termoforů ve tvaru srdce s obalem z plstěné merino vlny. Na výběr máte z několika krásných motivů a barev.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.