Svíčka Stella neparfémovaná

Kód: 525
Neohodnoceno
1 090 Kč
Skladem

Česká prémiová svíčka Stella je bezvonná. Symbolizuje čistotu, opravdovost a jasnost. Svíčka Stella září až 60 hodin. Je vsazena do odolného skla o průměru 155 mm, váží 2 kilogramy (z toho 0,6 kg vosk), má 3 knoty a designové víčko s logem Asteria.

Nebesky čistá, neparfémovaná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stella je nebesky čistá bezvonná svíčka, která vás oslní svým jasným harmonickým svitem. Teplo, které vyzařuje, má na člověka velmi pozitivní vliv. Svíčka Stella je vhodná všude tam, kde si přejete prožít svou nerušenou chvilku okamžiku. Jemně plápolající plamínek vám jistě dodá tolik potřebnou energii. Zapalte ji a nechte se očarovat. 

Lidé a Stella

Svíčka Stella okouzlí každého. Jejím rozsvícením se odpoutáte od běžných starostí a navodíte příjemnou atmosféru. Stella vás bude hřát kdykoli jen budete potřebovat. Zapalte ji a začněte relaxovat. Doplňkové parametry

Kategorie: Asteria Candles
Hmotnost: 2 kg (z toho 0,6 kg vosk)
Průměr: 155 mm
Doba hoření: 60 hodin

Pozvěte si domů kousek vesmíru

Noční obloha nám byla inspirací pro návrh sady svíček Asteria Candles. Při navrhování jsme se nechali inspirovat vesmírem, světlem a tmou i znamením zvěrokruhu. Jaká svíčka se vůní hodí k tomu vašemu?

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.