Resin plnící pero z akrylu a mosazi, červené

Kód: STAT.32
Neohodnoceno
Značka: Ystudio
2 250 Kč
Momentálně nedostupné

Láska k psaní a k neobvyklým materiálům se v dílně Ystudio transformuje do podoby originálních psacích potřeb –⁠ jednou z nich je i toto plnící pero z akrylu a mosazi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalá souhra mosazi a akrylu v červené barvě vytváří nevšední, ale čistý design plnícího pera z řady Resin. Kombinace hladkého a jemného akrylového povrchu spolu s mosazí uvnitř těla pera, jejíž hmotnost příjemně pocítíte v dlani, povyšuje každodenní psaní na jedinečný zážitek. Pero doplňuje kvalitní hrot německé značky Schmidt, který zajišťuje plynulost a stabilitu každého vašeho napsaného slova.

Objevte znovu krásu ručního psaní, nechte svou ruku lehce klouzat po papíru a vytvářet příběh. Záleží jen na vás, jaký bude – vy jste jeho strůjcem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ystudio
Materiál: akryl, mosaz
Rozměry: 12 x 14 x 142 mm
Náplň: jedna černá inkoustová náplň je součást balení, dále doporučujeme používat inkoust se střední tloušťkou – Pelikan, Waterman, Faber-Castell aj.

Cílem designérů z taiwanského Ystudio je sdílet s jejich klienty krásu každodenního psaní skrze vytváření unikátních psacích potřeb, které v rukou majitele přestávají být pouze předměty denní potřeby, ale stávají se nositeli jeho snů, plánů a přání. Z Ystudio se postupně stala světově známá značka a s jejich jedinečnými produkty se můžeme setkat všude po světě. Podlehněte jejich kouzlu i vy.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.