Měděné přenosné plnící pero, klasické

Kód: STAT.15
Neohodnoceno
Značka: Ystudio
4 790 Kč –10 %
Měděné přenosné plnící pero, klasické
4 790 Kč –10 % 4 310 Kč
Skladem

Láska k psaní a k neobvyklým materiálům se v dílně Ystudio transformuje do podoby originálních psacích potřeb –⁠ jednou z nich je i toto měděné přenosné plnící pero.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečnost přenosného pera z dílny Ystudio spočívá nejen v jeho unikátním designu, ale také v použitém materiálu. 

Pero je navrhnuto tak, že jej lze snadno pověsit za malé očko na víčku, součástí balení je i šňůrka na zavěšení a praktický obal z javorového dřeva. Hrot pera je vyroben z kvalitní německé oceli a samotné pero z mědi. Měď má unikátní vlastnosti –⁠ tělo pera jemně mění svou barvu díky působení různých vlivů prostředí a také působením stisku dlaně samotného uživatele. Pero tak postupem času získává jedinečný vzhled, do kterého se jeho uživatel doslova „vtiskne“. Pokud ale budete chtít mít pero opět jako nové, stačí vám k tomu hadřík a leštidlo na měď. 

Objevte znovu krásu ručního psaní, nechte svou ruku lehce klouzat po papíru a vytvářet příběh. Záleží jen na vás, jaký bude – vy jste jeho strůjcem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Luxusní pera
Rozměry: 9,7 x 11 x 138 mm
Materiál: Měď, mosaz
Náplň: je součástí balení (lze nahradit mezinárodním standardním typem náplně)

Cílem designérů z taiwanského Ystudio je sdílet s jejich klienty krásu každodenního psaní skrze vytváření unikátních psacích potřeb, které v rukou majitele přestávají být pouze předměty denní potřeby, ale stávají se nositeli jeho snů, plánů a přání. Z Ystudio se postupně stala světově známá značka a s jejich jedinečnými produkty se můžeme setkat všude po světě. Podlehněte jejich kouzlu i vy.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.