Parfém IGNIS pro ohnivá znamení

Kód: 537
Neohodnoceno
790 Kč
Skladem

Parfém je vhodný pro všechna ohnivá znamení. Lidé s ohněm v žilách charakterizuje  spontánnost, temperament, sebestřednost i pozitivní přístup k životu. Mají vynikající představivost a rozhodnost. Naopak požadavkům každodenního života se snaží všelijak vyhýbat.

Olfaktorická pyramida

Hlava: mandarinka, pomeranč, limeta, rozmarýn, černý a růžový pepř
Srdce: růže, geranie, růžový a černý pepř, ambra
Základ: cedr Texas, pačuli, tonka, vanilka, mech, ambra

Ohnivá znamení

Beran, Lev, Střelec

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lidé a Oheň

Jako den a noc je protipólem živlu Aqua. Oheň se vyznačuje aktivním přístupem a až elektrickou výbojností. Ač voda dává život, bez ohně v podobě slunečních paprsků bychom nemohli existovat. Říká se, že každá květina potřebuje vodu a světlo, tedy ohnivé sluneční paprsky. 

Alchymisté tvrdí, že v těle každého z nás koluje oheň, který je známý pod názvem Ignis Naturalius, tedy Oheň přirozený. Oheň život dává, ale také spaluje a ničí. Ne nadarmo má Ježíš nad hlavou nápis I.N.R.I - Igne Natura Renovatur Integra neboli Veškerá příroda se obnovuje ohněm.

Olfaktorická pyramida

Jednotlivé složky vůně jsou rozděleny do tří částí - hlava, srdce a základ. Jde o svrchní, střední a nízké tóny, které se po aplikaci postupně uvolňují ve formě vonných látek. Olfaktorická pyramida dává nahlédnout na jednotlivé složky parfému IGNIS a nabídne jednoduchý přehled o této mýtické vůni:

Hlava: mandarinka, pomeranč, limeta, rozmarýn, černý a růžový pepř
Srdce: růže, geranie, růžový a černý pepř, ambra
Základ: cedr Texas, pačuli, tonka, vanilka, mech, ambra

Popis parfému IGNIS

Hlava parfému neboli svrchní tóny utváří první dojem z vůně, která upoutá vaši pozornost. Jde o velmi jemnou vůni se svěžím citrusovým nádechem. Vonné látky hlavy se velmi rychle odpařují a během patnácti minut již nejsou cítit. 

Po odeznění hlavy přichází srdce parfému. Střední tón se uvolňuje pozvolna společně s nízkými tóny základu. Právě srdce udává charakter vybrané vůně, načež vydrží i několik hodin po aplikaci. 

Nejdelší účinek ze všech tří částí má základ parfému. Nízké tóny dokáží velmi intenzivně působit na naše čichové receptory i několik hodin po aplikaci. Nejprve se linou v harmonii s ostatními složkami parfému, poté převezmou dominantu a dodají vůni hloubku a výdrž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Asteria Parfums
Objem: 50 ml

Prémiové parfémy vyráběné v České republice. Oheň, Vzduch, Voda, Země. Čtyři živly, které jsou všude kolem nás. I v nás. Znamení zvěrokruhu rozhoduje o našem charakteru, koresponduje s psychologickými funkcemi i temperamentem. Každý člověk v sobě nese informaci z každého živlu, ovšem identifikuje se pouze s jedním jediným. Ostatní živly nad ním nemají takovou moc. Vyberte si jediný parfém pro Vaše znamení.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.