Parfém AQUA pro vodní znamení

Kód: 540
Neohodnoceno
790 Kč
Skladem

Lidé narození ve vodním znamení jsou velmi citově založení a kladou velký důraz na osobní vztahy. Svět vnímají subjektivně a reagují dle momentálního citového rozpoložení. Často se o lidech s vodním znamením říká, že jsou nepředvídatelní. Přesto jsou soucitní a instinktivně rozumí potřebám druhých.

Olfaktorická pyramida

Hlava: bergamot, mořská nota
Srdce: růže, geránie, fialka, jasmín, konvalinka, pomerančový květ
Základ: mošus, ambra, cedr

Vodní znamení

Rak, Štír, Ryby

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lidé a Voda

Voda vznikla společně s Ohněm, aby byla zachována potřebná rovnováha. Protipóly, které bez sebe nemohou být. Voda je magnetická, pasivní, tekutá, plodivá a především citová. Je všude tam, kde je život. 

Nezapomínejte ale, že tichá voda však břehy mele. Voda je stejně jako Oheň zničující živel. Nemá tak rychlý nástup, ale pomalu a důkladně rozkládá. Je hluboká, citová a velmi intuitivní, její význam můžeme hledat v podvědomí. 

Olfaktorická pyramida

Jednotlivé složky vůně jsou rozděleny do tří částí - hlava, srdce a základ. Jde o svrchní, střední a nízké tóny, které se po aplikaci postupně uvolňují ve formě vonných látek. Olfaktorická pyramida dává nahlédnout na jednotlivé složky parfému AQUA a nabídne jednoduchý přehled o této mýtické vůni:

Hlava: bergamot, mořská nota
Srdce: růže, geránie, fialka, jasmín, konvalinka, pomerančový květ
Základ: mošus, ambra, cedr

Popis parfému AQUA

Hlava, srdce a základ. Tři části parfému, které utváří harmonický celek. Svrchní tón neboli hlava má za úkol upoutat vaši pozornost ihned po aplikaci parfému. Cítit můžete jemnou citrusovou vůni bergamotu s nádechem mořské noty. Jde o velmi něžnou a svěží vůni.

Během patnácti minut dominantu hlavy střídá srdce. Střední tón parfému se objevuje s pozvolným uvolňováním nízkých tónů. Srdce udává celkový charakter vůně.

Základ parfému má nejdelší účinnost. Naše citlivé čichové receptory zaznamenávají svěží vůni i několik hodin po aplikaci. Nízké tóny doprovází po celou dobu obě části, načež poté dodají vůni potřebnou hloubku

Doplňkové parametry

Kategorie: Asteria Parfums
Objem: 50 ml

Prémiové parfémy vyráběné v České republice. Oheň, Vzduch, Voda, Země. Čtyři živly, které jsou všude kolem nás. I v nás. Znamení zvěrokruhu rozhoduje o našem charakteru, koresponduje s psychologickými funkcemi i temperamentem. Každý člověk v sobě nese informaci z každého živlu, ovšem identifikuje se pouze s jedním jediným. Ostatní živly nad ním nemají takovou moc. Vyberte si jediný parfém pro Vaše znamení.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.