Náušnice Primavera s mosazným diskem

Kód: PICPRI-E-GD
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
1 430 Kč –2 %
primaveraearringsgoldPICPRI E GDLR 1 2000x
1 430 Kč –2 % 1 390 Kč
Skladem

Jednoduché náušnice tvořené mosazným diskem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minimalistické a elegantní náušnice tvořené drobným mosazným diskem se skvěle hodí pro každodenní nošení. Na první pohled se mohou zdát nenápadné, ale leštěná mosaz se na světle dokonale leskne tak, že z vás vaše okolí nespustí oči. Nebojte se zazářit.

Puzety náušnic jsou vyrobeny z hypoalergenního titanu, který nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku, nepodléhá korozi, nereaguje na chemické látky ani nerezaví. Mosazi se přisuzují metafyzické léčivé vlastnosti, které mají posilovat imunitní systém.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pichulik
Hmotnost: 1 g
Délka: 1 cm

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.