Náušnice Noor s mosazným diskem a očkem z pleteného provazu

Kód: PICNOO-E-BG
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
1 650 Kč –3 %
noor earrings beige PICNOO E BG LR 2000x
1 650 Kč –3 % 1 590 Kč
Skladem

Elegantní visací náušnice s mosazným diskem zavěšeným na pleteném provazu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minimalistické a elegantní náušnice tvořené mosazným diskem zavěšeným na očku z pleteného provazu se skvěle hodí pro každodenní nošení. Na první pohled se mohou zdát nenápadné, ale leštěná mosaz se na světle dokonale leskne tak, že z vás vaše okolí nespustí oči. Nebojte se zazářit.

Puzety náušnic jsou vyrobeny z hypoalergenního titanu, který nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku, nepodléhá korozi, nereaguje na chemické látky ani nerezaví. Mosazi se přisuzují metafyzické léčivé vlastnosti, které mají posilovat imunitní systém.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pichulik
Hmotnost: 6 g
Délka: 3 cm

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.