Náušnice Moondrop ve tvaru kapky

Kód: PICMOD-E-GD
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
2 990 Kč
Skladem

Visací náušnice s kornoutem z mosazi a broušeným korálkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Visací náušnice ve tvaru kapky jsou tvořeny průhledným broušeným korálkem, který je zasazen do kornoutu z leštěné mosazi. Tato důmyslná kombinace efektivně odráží a láme sluneční paprsky, díky nimž se náušnice třpytí jako drahokam. Nebojte se zazářit.

Puzety náušnic jsou vyrobeny z hypoalergenního titanu, který nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku, nepodléhá korozi, nereaguje na chemické látky ani nerezaví. Mosazi se přisuzují metafyzické léčivé vlastnosti, které mají posilovat imunitní systém

Doplňkové parametry

Kategorie: Pichulik
Hmotnost: 5 g
Délka: 4 cm

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.