Náušnice Kosmos s mosazným diskem a pleteným provazem

Kód: PICKOS-E-BK-BG
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
2 090 Kč –4 %
Kosmos earrings beige black PICKOS E BG BK LR 800x
2 090 Kč –4 % 1 990 Kč
Skladem

Mosazné náušnice s pleteným provazem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylové a neotřelé náušnice jsou tvořeny spojením mosazného disku a měkkého pleteného provazu. Tato výrazná kombinace oživí každý outfit a zaručeně přiláká zvědavé pohledy okolí. Probuďte v sobě bojovnici, nebojte se vyčnívat z davu a pojďte naplno do všech výzev, které si pro vás život přichystá. S těmito náušnicemi to bude zase o kousek snažší.

Koncová část náušnic je vyrobená z hypoalergenního titanu, který nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku, nepodléhá korozi, nereaguje na chemické látky ani nerezaví. Mosazi se přisuzují metafyzické léčivé vlastnosti, které mají posilovat imunitní systém.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pichulik
Hmotnost: 4 g
Délka: 6 cm

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.