Náušnice Garland s mosaznou obručí a perlami

Kód: PICGAR-E-PR
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
2 750 Kč
Skladem

Mosazné náušnice s perlami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní náušnice tvořené tenkou mosaznou obručí a čtyřmi drobnými perlami v netradičním uspořádání představují jemnou, ale efektivní kombinaci, která rozhodně neunikne pozornosti okolí. Perly, jako nejvyšší symbol ženství, vám dodají sebevědomí a odvahu uskutečňovat vaše sny. Stačí si je jen nasadit a nechat se vést srdcem.

Náušnice jsou zakončené sponou z hypoalergenního titanu, který nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku, nepodléhá korozi, nereaguje na chemické látky ani nerezaví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pichulik
Délka: 2,5 cm
Hmotnost: 4 g

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.