Náušnice Amie s mosaznými disky

Kód: PICAMI-E-BK
Akce Tip
1 hodnocení
Značka: Pichulik
2 590 Kč –4 %
amie earrings black PICAMI E BK LR 2000x
2 590 Kč –4 % 2 490 Kč
Skladem

Dlouhé náušnice s mosaznými disky, které jsou vzájemně propojeny provazem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tři mosazné disky jsou v náušnicích Amie (v překladu „přítel“) spojeny provazem jako symbol pevnosti a propletenosti lidského přátelství. Rafinovaná zlato-černá kombinace je dovršena třemi drobnými mosaznými korálky na každé náušnici. Nevšední kousek pro originální ženu.

Puzety náušnic jsou vyrobeny z hypoalergenního titanu, který nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku, nepodléhá korozi, nereaguje na chemické látky ani nerezaví. Mosazi se přisuzují metafyzické léčivé vlastnosti, které mají posilovat imunitní systém.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pichulik
Hmotnost: 3 g
Délka: 5,5 cm

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.