Nastavitelný náhrdelník Eos s kruhem, černý

Kód: 642
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
1 050 Kč
Skladem

Nastavitelný náhrdelník s přívěskem kruhu z černého lanka a s mosaznými korálky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eos je řecká bohyně úsvitu. Přívěsek tohoto stejnojmenného náhrdelníku evokuje právě probouzející se slunce, které vychází nad hladinu oceánu. Výrazné mosazné korálky navlečené na kruhu ze silného lanka dokonale odráží jemné ranní paprsky. Nechte se obklopit pozitivní sluneční energií a rozzařte celý svůj den.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhrdelníky
Délka: nastavitelná
Hmotnost: 39 g

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.