Náramek Plenty Full s korálky

Kód: 696
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
1 050 Kč
Skladem

Náramek z lanka ozdobený voskovanou nití a mosaznými korálky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mosaznými a pozlacenými korálky bohatě zdobený náramek z pleteného lanka omotaného povoskovanou nití symbolizuje hojnost. Často jsme na sebe zbytečně přísní a hojnosti se podvědomě bojíme, máme pocit, že si ji nezasloužíme. Tento náramek je malou připomínkou toho, abyste si hojnost propouštěli do života každý den. Protože za to stojíte. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky
Vnitřní obvod: 21,5 cm

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.