Náramek Panacea z provazu s mosazným zakončením, černý

Kód: 708
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
550 Kč
Skladem

Náramek tvořený kombinací tenkého a silného lanka s mosazným zakončením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dominantou náramku Panacea jsou výrazná šestihranná zakončení z mosazi na robustně pleteném provazu v černé barvě. Tento šperk je opět důkazem, že i z obyčejných materiálů lze vykouzlit elegantní a efektivní doplněk, který udělá z každého outfitu malé umělecké dílo. Přesvědčte se na vlastní kůži. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky
Vnitřní rozměr: 6 cm
Hmotnost: 19 g

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.