Náramek Circe s kruhy z pleteného lana, béžový

Kód: 606
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
1 690 Kč
Skladem

Výrazný náramek tvořený kruhy z pleteného lana spojených mosaznými disky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepřehlédnutelný náramek evokující řetěz je tvořen několika kruhy z pleteného lana spojených mosaznými disky. Efektivní zapínání v kontrastní barvě provazu koresponduje s celkovým vzhledem náramku, nijak ho nenarušuje, ba naopak tvoří společně s mosaznými sponami výrazný zdobný prvek. 

Buďte odvážná a uvolněte řetězy, které vás drží tam, kde už nechcete být. Vyjděte vstříc změnám. Možná vám právě tento náramek usnadní první krok.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky
Vnitřní rozměr: 65 mm
Hmotnost: 55 g

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.