Náramek Bell s rolničkami

Kód: 648
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
550 Kč
Skladem

Náramek z pleteného provazu ozdobený voskovanou nití a rolničkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podle africké tradice ručně pletený náramek v jasných barvách je dokonalým doplňkem pro horké letní večery. Zlatá nitka důmyslně koresponduje s pěti drobnými rolničkami, které vydávají jemný cinkot a odráží poslední paprsky zapadajícího slunce. Vezměte si ho na sebe kamkoliv, rozzáří lehké letní plážové šaty i formální outfit do práce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky
Průměr: 8,9 cm
Hmotnost: 17 g

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.