Náramek Anahita s mosaznými korálky

Kód: 693
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
1 400 Kč
Skladem

Náramek z pleteného lana zdobený voskovanou nití a mosaznými korálky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nesmrtelná kombinace černo-zlaté dokonale funguje i u tohoto ručně pleteného náramku. Robustní černé lanko je omotané povoskovanou nití a ozdobené mosaznými pozlacenými korálky, který povyšují obyčejný náramek na luxusní šperk vhodný pro každou příležitost. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky
Hmotnost: 70 g

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.