Náhrdelník Tyet s asymetricky položeným uzlem, šedý

Kód: 630
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
1 890 Kč
Skladem

Náhrdelník z lana s asymetricky položeným uzlem a s mosazným zdobením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhrdelníku z měkkého pleteného lanka dominuje asymetricky položený uzel a mosazné zakončení. Jeho dvoubarevné provedení doplňuje zdobení z bavlněné voskované niti, které jemně podtrhuje celkový vzhled náhrdelníku. 

Podle staroegyptské tradice se uzlům přisuzuje posvátná moc chránit nás před zlými silami – ať už těm zvenčí, nebo těm, co trýzní naši mysl. Zda je to pravda nebo není, to nedokážeme posoudit, ale víme jistě, že tento kousek lanka s uzlem dokáže být velice efektivním a elegantním šperkem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhrdelníky
Délka: 32 cm
Hmotnost: 11 g

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.