Náhrdelník Joy s nastavitelnou délkou, béžový

Kód: 594
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
1 350 Kč
Skladem

Náhrdelník tvořený béžovým pleteným lanem s nastavitelnou délkou a mosaznými detaily.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchý, ale přesto nápaditý náhrdelník je tvořen z tenkého pleteného provazu v béžové barvě a mosazi a nejen svým názvem oslavuje radost (z překladu jeho názvu “Joy”). Díky měděným sponám si můžete délku náhrdelníku jednoduše přizpůsobit a každý den tak nosit stejný, ale trochu jinak vypadající šperk, který vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Tak si pojďte udělat radost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhrdelníky
Délka: nastavitelná
Hmotnost: 18 g

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.