Náhrdelník Amie s mosaznými disky a korálky, šedý

Kód: 639
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
2 200 Kč
Skladem

Náhrdelník z šedého lanka s mosaznými disky a korálky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mosazné disky jsou v náhrdelníku Amie (v překladu „přítel“) spojeny provazem jako symbol pevnosti a propletenosti lidského přátelství. Rafinovaná zlato-šedá kombinace je dovršena drobnými mosaznými korálky podtrhující celkový vzhled náhrdelníku. Nevšední kousek pro originální ženu.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhrdelníky
Délka: 14 cm
Hmotnost: 13 g

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.