Mosazné náušnice Estrella s texturou provazu

Kód: PICEST-E-GD
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
1 545 Kč
Skladem

Mosazné náušnice ve tvaru půlkruhu s texturou provazu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náušnice Estrella (v překladu „hvězda“) jsou jemné, ale přesto výrazné – stejně jako hvězdy na obloze za jasné noci. Detailně zpracované a nápadité náušnice tvoří mosazný půlkruh s texturou provazu a s oblým zakončením. Unikátní tvar i způsob zpracování z nich udělá oblíbený doplněk pro každou příležitost. Rozzařte s nimi váš den.

Puzety náušnic jsou vyrobeny z hypoalergenního titanu, který nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku, nepodléhá korozi, nereaguje na chemické látky ani nerezaví. Mosazi se přisuzují metafyzické léčivé vlastnosti, které mají posilovat imunitní systém.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pichulik
Hmotnost: 1 g
Délka: 2 cm

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.