Mosazné kuličkové pero, klasické

Kód: STAT.02B
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: Ystudio
3 090 Kč –5 %
stat
3 090 Kč –5 % 2 950 Kč
Skladem

Láska k psaní a k neobvyklým materiálům se v dílně Ystudio transformuje do podoby originálních psacích potřeb –⁠ jednou z nich je i toto mosazné kuličkové pero.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento nepostradatelný společník do každé kanceláře vás překvapí nejen svým unikátním materiálem, ze kterého je vyrobený, ale především svou funkčností. Jeho hmotnost, kterou příjemně ucítíte v ruce bez omezení plynulosti psaní a tvar, jež podpoří přirozený úchop vaší dlaně, udělá z každodenního psaní zážitek.

Hrot pera je vyroben z kvalitní německé oceli a samotné pero z mosazi. Mosaz má unikátní vlastnosti – tělo pera jemně mění svou barvu díky působení různých vlivů prostředí a také působením stisku dlaně samotného uživatele. Pero tak postupem času získává jedinečný vzhled, do kterého se jeho uživatel doslova „vtiskne“. Pokud ale budete chtít mít pero opět jako nové, stačí vám k tomu hadřík a leštidlo na mosaz. 

Objevte znovu krásu ručního psaní, nechte svou ruku lehce klouzat po papíru a vytvářet příběh. Záleží jen na vás, jaký bude – vy jste jeho strůjcem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ystudio
Materiál: mosaz, měď
Rozměry: 9,7 x 11 x 130 mm
Náplň: SCHMIDT 5888 F

Cílem designérů z taiwanského Ystudio je sdílet s jejich klienty krásu každodenního psaní skrze vytváření unikátních psacích potřeb, které v rukou majitele přestávají být pouze předměty denní potřeby, ale stávají se nositeli jeho snů, plánů a přání. Z Ystudio se postupně stala světově známá značka a s jejich jedinečnými produkty se můžeme setkat všude po světě. Podlehněte jejich kouzlu i vy.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.