Mosazné kuličkové pero, černé

Kód: STAT.39
Akce
1 hodnocení
Značka: Ystudio
3 090 Kč
Skladem

Láska k psaní a k neobvyklým materiálům se v dílně Ystudio transformuje do podoby originálních psacích potřeb –⁠ jednou z nich je i toto mosazné kuličkové pero v černé barvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchý, ale nápaditý design, který elegantně kombinuje černou barvu s mosazí a dokonalá funkčnost, dělá z tohoto pera nepostradatelného společníka do každé kanceláře. Jeho hmotnost, kterou příjemně ucítíte v ruce bez omezení plynulosti psaní a tvar, jež podpoří přirozený úchop vaší dlaně, udělá z každodenního psaní zážitek.

V průběhu používání se bude barva pera měnit, černá bude postupně mizet, čímž se bude více odhalovat mosazné tělo. Díky brusnému papíru, který najdete v balení, si můžete upravit vzhled pera do vámi preferované podoby ihned a ještě více tak pozvednout jeho jedinečnost. Dejte prostor své fantazii. 

Objevte znovu krásu ručního psaní, nechte svou ruku lehce klouzat po papíru a vytvářet příběh. Záleží jen na vás, jaký bude – vy jste jeho strůjcem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ystudio
Materiál: mosaz
Rozměry: 9,7 x 11 x 130 mm
Náplň: Standardní náplň do kuličkových per, součástí je bezpečnostní keramický váleček SCHMIDT 5888 F.

Cílem designérů z taiwanského Ystudio je sdílet s jejich klienty krásu každodenního psaní skrze vytváření unikátních psacích potřeb, které v rukou majitele přestávají být pouze předměty denní potřeby, ale stávají se nositeli jeho snů, plánů a přání. Z Ystudio se postupně stala světově známá značka a s jejich jedinečnými produkty se můžeme setkat všude po světě. Podlehněte jejich kouzlu i vy.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.