Mosazná propiska, klasická

Kód: STAT.13
Neohodnoceno
Značka: Ystudio
2 450 Kč
Skladem

Láska k psaní a k neobvyklým materiálům se v dílně Ystudio transformuje do podoby originálních psacích potřeb – jednou z nich je i tato mosazná propiska.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečnost propisky z dílny Ystudio spočívá nejen v jejím nadčasovém designu, ale především v použitém materiálu. Mosaz má unikátní vlastnosti – tělo propisky jemně mění svou barvu díky působení různých vlivů prostředí a také působením stisku dlaně samotného uživatele. Propiska tak postupem času získává jedinečný vzhled, do kterého se její uživatel doslova „vtiskne“. Pokud ale budete chtít mít propisku opět jako novou, stačí vám k tomu hadřík a leštidlo na mosaz. 

Objevte znovu krásu ručního psaní, nechte svou ruku lehce klouzat po papíru a vytvářet příběh. Záleží jen na vás, jaký bude – vy jste jeho strůjcem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Luxusní pera
Rozměry: 9,5 x 11 x 138 mm
Materiál: mosaz
Náplň: Náplň do kuličkového pera typu Parker (nekompatibilní s náplní gelového inkoustu), schmidt P900M, schmidt EasyFlow 9000

Cílem designérů z taiwanského Ystudio je sdílet s jejich klienty krásu každodenního psaní skrze vytváření unikátních psacích potřeb, které v rukou majitele přestávají být pouze předměty denní potřeby, ale stávají se nositeli jeho snů, plánů a přání. Z Ystudio se postupně stala světově známá značka a s jejich jedinečnými produkty se můžeme setkat všude po světě. Podlehněte jejich kouzlu i vy.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.