Mosazná přenosná propiska, černá

Kód: STAT.28
Neohodnoceno
Značka: Ystudio
2 500 Kč
Skladem

Láska k psaní a k neobvyklým materiálům se v dílně Ystudio transformuje do podoby originálních psacích potřeb –⁠ jednou z nich je i tato mosazná přenosná propiska v černém provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadčasový design, unikátní mosaz v kombinaci s elegantní černou barvou a hravý detail v podobě závěsného očka dělá z této propisky originální, vysoce estetickou, ale zároveň funkční záležitost, která nemůže chybět na žádném pracovním stole.

V balení najdete mosaznou karabinku a šňůrku – je jen na vás, jak svou propisku budete nosit. Připněte si ji na batoh nebo zavěšte okolo krku, ať ji máte stále při ruce. Díky brusnému papíru, který je také v balení, si můžete upravit vzhled propisky do vámi preferované podoby a ještě více tak pozvednout její jedinečnost – stačí jen jemně obrousit její hrany a odhalit barvu mosazného těla. 

Objevte znovu krásu ručního psaní, nechte svou ruku lehce klouzat po papíru a vytvářet příběh. Záleží jen na vás, jaký bude – vy jste jeho strůjcem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ystudio
Materiál: mosaz
Rozměry: 9 x 10 x 139 mm
Náplň: 0,7 mm náplň s gelovým inkoustem od ystudio v černé barvě, hodí se také pro náplně do kuličkových per typu Parker

Cílem designérů z taiwanského Ystudio je sdílet s jejich klienty krásu každodenního psaní skrze vytváření unikátních psacích potřeb, které v rukou majitele přestávají být pouze předměty denní potřeby, ale stávají se nositeli jeho snů, plánů a přání. Z Ystudio se postupně stala světově známá značka a s jejich jedinečnými produkty se můžeme setkat všude po světě. Podlehněte jejich kouzlu i vy.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.