Dlouhé náušnice El Duende s provázky

Kód: 738
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
1 950 Kč
Skladem

Dlouhé náušnice tvořené čtyřmi tenkými provázky zasazených v mosazi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouhé visací náušnice El Duende jsou tvořené čtyřmi podlouhlými kapkami z tenkého pleteného lanka zasazených do mosazných zakončeních. Tyto hravé a výrazné náušnice s provázkem v hlavní roli vás zaujmou na první pohled a vykouzlí úsměv na tváři při každém pohledu do zrcadla. 

Puzety náušnic jsou vyrobeny z hypoalergenního titanu, který nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku, nepodléhá korozi, nereaguje na chemické látky ani nerezaví. Mosazi se přisuzují metafyzické léčivé vlastnosti, které mají posilovat imunitní systém.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náušnice
Délka: 8 cm
Hmotnost: 2 g

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.