Betonové plnící pero Seven, tmavě šedé

Kód: ST22.CFP02001
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: 22 STUDIO
3 590 Kč –6 %
Snímek obrazovky 2022 01 21 v 19.46.41
3 590 Kč –6 % 3 390 Kč
Skladem

Klasické plnící pero v jedinečném betonovém provedení. Jemně opracované betonové tělo, které se postupným používáním lehce přizpůsobí úchopu vaší ruky a kvalitní hrot z německé nerezové oceli. Přesvědčte se sami, že toto netradiční spojení dokonale funguje a vyzkoušejte zcela nový rozměr psaní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada Heptagon SEVEN – Sedm aspektů

V roce 2007 uvedlo na trh 22STUDIO betonový prsten – jednoduchý sedmihranný design, který symbolizoval propojení mezi betonem a lidskou civilizací. Následně se designéři rozhodli tento jednoduchý koncept přenést i na psací potřeby – a tak vznikla série Seven.

A proč právě číslovka sedm? Zvykli jsme si rozdělovat nekonečnost času do úseků, abychom dokázali ve světe efektivněji fungovat. Sedmidenní týden je jednou z našich „umělých“ jednotek, která nám pomáhá čas lépe uchopit a lépe se v něm orientovat. Zároveň je číslice sedm spojována se štěstím.

Právě sedm hran na betonovém těle každého psacího nástroje z této řady, představuje náš způsob vnímání času pronikající do lidské každodennosti. Nápadné a široké strany dávají vyniknout struktuře betonu jedinečné pro každý kus ze série a zároveň poskytují prostor pro co nejpohodlnější úchop vaší dlaně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Luxusní pera
Délka: 138 mm
Průměr: 14 mm
Hmotnost: 45 g
Dodávano s:: pístovým převodníkem SCHMIDT FH452, Německo, (hrot: F nebo M) bez inkoustu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.