Betonové kuličkové pero Seven, tmavě šedá

Kód: ST22.CBP02001
Neohodnoceno
Značka: 22 STUDIO
2 790 Kč
Skladem

Originální materiál, nadčasový design a funkčnost - to je charakteristické pro kuličkové pero z řady Seven.Jemně opracované betonové tělo, jehož váhu příjemně pocítíte v dlani a kvalitní hrot z německé nerezové oceli, poskytují dokonalý zážitek z psaní. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada Heptagon SEVEN – Sedm aspektů

V roce 2007 uvedlo na trh 22STUDIO betonový prsten – jednoduchý sedmihranný design, který symbolizoval propojení mezi betonem a lidskou civilizací. Následně se designéři rozhodli tento jednoduchý koncept přenést i na psací potřeby – a tak vznikla série Seven.

A proč právě číslovka sedm? Zvykli jsme si rozdělovat nekonečnost času do úseků, abychom dokázali ve světe efektivněji fungovat. Sedmidenní týden je jednou z našich „umělých“ jednotek, která nám pomáhá čas lépe uchopit a lépe se v něm orientovat. Zároveň je číslice sedm spojována se štěstím.

Právě sedm hran na betonovém těle každého psacího nástroje z této řady, představuje náš způsob vnímání času pronikající do lidské každodennosti. Nápadné a široké strany dávají vyniknout struktuře betonu jedinečné pro každý kus ze série a zároveň poskytují prostor pro co nejpohodlnější úchop vaší dlaně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Luxusní pera
Délka: 142 mm
Průměr: 13,5 mm
Hmotnost: 40 g
Dodávano s:: černým inkoustem, náplní SCHMIDT P900M

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.