Betonová skicovací tužka Seven, světle šedá

Kód: ST22.CSP02000
Neohodnoceno
Značka: 22 STUDIO
2 590 Kč
Skladem

Betonová skicovací tužka poskytuje dokonalý zážitek z kreslení. Robustní sedmihranné tělo, jehož hmotnost příjemně pocítíte v dlani, vám dodá jistotu při každém tahu a hladká betonová struktura se bude postupně více a více přizpůsobovat stisku vaší dlaně. Do opačného konce tužky bylo navíc elegantně zakomponováno ořezávátko, takže už nic nepřeruší vaše tvůrčí kreslení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada Heptagon SEVEN - Sedm aspektů

V roce 2007 uvedlo na trh 22STUDIO betonový prsten – jednoduchý sedmihranný design, který symbolizoval propojení mezi betonem a lidskou civilizací. Následně se designéři rozhodli tento jednoduchý koncept přenést i na psací potřeby – a tak vznikla série Seven.

A proč právě číslovka sedm? Zvykli jsme si rozdělovat nekonečnost času do úseků, abychom dokázali ve světe efektivněji fungovat. Sedmidenní týden je jednou z našich „umělých“ jednotek, která nám pomáhá čas lépe uchopit a lépe se v něm orientovat. Zároveň je číslice sedm spojována se štěstím.

Právě sedm hran na betonovém těle každého psacího nástroje z této řady, představuje náš způsob vnímání času pronikající do lidské každodennosti. Nápadné a široké strany dávají vyniknout struktuře betonu jedinečné pro každý kus ze série a zároveň poskytují prostor pro co nejpohodlnější úchop vaší dlaně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Luxusní pera
Délka: 102 mm
Průměr: 20 mm
Hmotnost: 54 g
Dodávano s:: 5,5 mm tuhou

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.