Betonová mechanická mikrotužka Seven, tmavě šedá

Kód: ST22.CMP02001
Neohodnoceno
Značka: 22 STUDIO
2 190 Kč
Skladem

Beton představuje pro mnohé synonymum pro pevnost, nezdolnost a sílu. Mechanická mikrotužka z řady Seven v tmavě šedém provedení vás přesvědčí, že ve spojení s unikátním designem může být i beton vysoce elegantní a jemný materiál, který se dokonale přizpůsobí vaší dlani. Sedm hran na těle mikrotužky poskytuje pohodlný úchop pro perfektní zážitek z psaní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada Heptagon SEVEN - Sedm aspektů

V roce 2007 uvedlo na trh 22STUDIO betonový prsten – jednoduchý sedmihranný design, který symbolizoval propojení mezi betonem a lidskou civilizací. Následně se designéři rozhodli tento jednoduchý koncept přenést i na psací potřeby – a tak vznikla série Seven.

A proč právě číslovka sedm? Zvykli jsme si rozdělovat nekonečnost času do úseků, abychom dokázali ve světe efektivněji fungovat. Sedmidenní týden je jednou z našich „umělých“ jednotek, která nám pomáhá čas lépe uchopit a lépe se v něm orientovat. Zároveň je číslice sedm spojována se štěstím.

Právě sedm hran na betonovém těle každého psacího nástroje z této řady, představuje náš způsob vnímání času pronikající do lidské každodennosti. Nápadné a široké strany dávají vyniknout struktuře betonu jedinečné pro každý kus ze série a zároveň poskytují prostor pro co nejpohodlnější úchop vaší dlaně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Luxusní pera
Délka: 125 mm
Průměr: 14 mm
Hmotnost: 32 g
Dodávano s:: 0,5 mm tuhou

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.