Barevný náhrdelník Thin, žlutý

Kód: 663
Neohodnoceno
Značka: Pichulik
550 Kč
Skladem

Pestrý náhrdelník z pleteného provazu ozdobený voskovanou nití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Horké slunce, jemný písek, výrazné barvy a ornamenty – takhle vypadá Afrika v pojetí šperkařské dílny Pichulik a tento náhrdelník je její esencí. Pletené lano ozdobené voskovanou bavlněnou nití v pestrých barvách rozzáří každý outfit. Pojďte vykročit ze své komfortní zóny, dát šanci výraznějším doplňkům a utéct městské šedi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhrdelníky
Vnitřní obvod: 76 cm

Šperkařské studio Pichulik založila v roce 2013 Katherine-Mary Pichulik v Cape Town v Jižní Africe, postupně se rozrůstalo a nyní má v oblasti East City celospolečenský přesah – studio zaměstnává ženy a vytváří pro ně nová pracovní místa, spolupracuje s malými místními podnikatelkami, podporuje uplatnění žen na trhu práce a posiluje jejich celkové postavení ve společnosti. Designérky studia vyrábějí unikátní šperky inspirované starověkými kulturami ze všech kontinentů, které v různých podobách oslavují ženskou energii a moudrost. Každá kolekce představuje jiný příběh protkaný mytologií a symbolikou, všechny ale spojuje jejich hrdinka – žena. Unikátní šperky jsou ručně vyráběné a využívají znovu použité materiály a materiály z lokálních zdrojů. Jejich hlavním motivem je prvek lana ozdobený širokou škálou kovů či vzácných nerostů.

Cílem studia a jeho tvůrkyň je oslavovat ženství ve všech jeho podobách, podtrhovat přirozenou krásu žen a dodávat jim zasloužené, ale mnohdy chybějící, sebevědomí. 

Ženy ženám.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.